Tuning , Performance Shop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuning , Performance Shop

modifiye sitesi

AnasayfaModifiyenin kalGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Buraya bakın gülmekten ölün

2 posters
YazarMesaj
Dilek

Buraya bakın gülmekten ölün Empty
MesajKonu: Buraya bakın gülmekten ölün   Buraya bakın gülmekten ölün Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 1:01 pm

--------------------------------------------------------------------------------------
Maalesef Kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!)
bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur...

-----------------------------------------------------------------------------------------
Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri,orucu bozulmasın diye bana 'kanka' diyor ya..

--------------------------------------------------------------------------------------
Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de
'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kıbleye çevirin
Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş.
Lütfen o büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım' diyen gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın
güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini
küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti. Sıralamayı aynen yazıyorum:
'Teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp
çırpınan balıklara bakıp;
- 'Bunlar taze mi?' diye sormuştu.
Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı:
- 'Yok abla, pil takıp oynatıyoruz'((alıntı)
---Mk2---
Admin
Admin
---Mk2---

Buraya bakın gülmekten ölün Empty
MesajKonu: Geri: Buraya bakın gülmekten ölün   Buraya bakın gülmekten ölün Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 1:22 pm

Very Happy:D
http://modifiye16.yetkinforum.com

Buraya bakın gülmekten ölün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-